iPhone 5C 8GB (White) bílý

Dovolujeme si představit vám inteligentní telefon Apple iPhone 5C – designový kousek z dílny světoznámé firmy. Bezešvé plastové tělo kryje ocelovou kostru, která zajišťuje pevnost přístroje. Kompaktní vzhled s maximálním výkonem je standard značky.

Útlý profil přístroje přímo vybízí k tomu, abyste ho mohli brát všude s sebou, přesto nebude překážet. Díky ergonomické  konstrukci telefon skvěle padne do ruky a poskytuje jistotu při manipulaci.

Všechny možnosti telefonu si naplno užívejte díky špičkovému 4-palcovému Retina IPS TFT displeji s nádhernými a živými barvami. Monitor je krytý oleofobní vrstvou, která zabraňuje přílišnému ulpívání mastnoty z prstů. Výkon zařízení nijak nezaostává za vytříbeným designem.

Použitý hardware umožňuje provádět veškerou činnost snadno a opravdu rychle. Přístroj disponuje dvoujádrovým Apple A6 čipem taktovaným na frekvenci 1,3 GHz . Společně s 1 GB operační pamětí poskytují silnou výpočetní kapacitu. Proto pracujte, sprístupňujte, přehrávejte multimédia,

hrajte nejnovější hry a užívejte si.Vysoká úspornost čipu garantuje dlouhou výdrž baterie . Samozřejmostí jsou dva integrované fotoaparáty.Hlavní (zadní) fotoaparát iSight disponuje 8 MPx rozlišením a možností snímat videa v HD rozlišení .

ImgW (1)

Jistě potěší i funkce automatického zaostřování a detekce tváří. Přední fotoaparát s rozlišením 1,2 MPx je skvělý na videohovory. Smartphone poskytuje řadu praktických aplikací, které pomáhají znásobit interaktivní zážitek.

Ty základní jako kalendář, mail či přehrávač jsou již integrovány, zbytek snadno stáhnete z AppStore. S okolním světem se propojte skrze 3G a 4G sítě, případně využijte Wi-Fi signál ve vašem okolí či domácnosti (podporovány jsou standardy 802.11a / b / g / n).

Samozřejmostí je i technologie Bluetooth 4.0 a GPS . 8 GB interní paměť poskytuje dostatek místa na všechny vaše data, fotografie a hudbu. Díky službě iCloud se ke svému oblíbenému obsahu dostanete iz dalších Apple přístrojů – snadno tak můžete zpřístupnit například fotografie či videa.