Samsung Galaxy S4 Mini (i9195) White

Mobilní telefon Samsung Galaxy S4 Mini můžete mít díky kompaktním rozměrům a elegantním liniím u sebe při každé příležitosti.

Základem je špičkový 4,3 „displej Super AMOLED s věrným zobrazením barev a vynikající čitelností i na přímém slunci. Příjemně tvarované tělo se dobře drží v ruce a snadno se s ním manipuluje. Skvělá výbava a mnoho pokročilých funkcí pak posouvá celý přístroj směrem k dokonalosti .

Mobilní telefon GALAXY S4 Mini skrývá ve svých útrobách výkonný hardware, který si bez problémů poradí i s multimediálními aplikacemi a moderními hrami.

Dvoujádrový procesor, dostatek paměti a dvojice fotoaparátů s vysokým rozlišením vám poskytnou vynikající podporu při každodenním využití. Navíc snadno zaznamenáte všechny důležité okamžiky ve vynikající kvalitě vysokého rozlišení.

S aplikací S Travel získáte inteligentního cestovního průvodce, kterého budete mít vždy na dosah ruky.Snadno získáte turistické doporučení, pokyny pro další cestu. Nechybí geografická data, místní atrakce, oblíbené stravovací zařízení a lokální zajímavosti.

Zabudované aplikace nabízejí několik bezproblémově obsluhovatelných inteligentních funkcí a služeb. Díky tomuto osobnímu asistentovi budete mít společníka, který vás bude provázet na každém kroku.

 
_vyr_92Samsung-I9195-S4-Mini-8GB-White

I když nemáte připojení Wi-Fi, možná se s ostatními uživateli spojit pomocí aplikace Group Play. S ní si snadno vytvoříte skupinu zařízení Samsung Galaxy, ve které máte rozsáhlé možnosti sdílení. Například vytvořit skupinu reproduktorů, koláže fotografií, nebo si s ostatními například můžete užít hraní her.

Mobilní telefon Samsung Galaxy S4 Mini velmi dobře ví, jak je zdraví důležité. Proto vám pomůže dosáhnout vašich cílů pomocí monitorování různých aspektů při posilování a běhání.

Pomocí funkce sledování stravy můžete kontrolovat svůj příjem kalorií nebo můžete pomocí volitelného náramku S-Band sledovat své cvičení. Aplikace S Health funguje jako váš osobní trenér a poskytuje vám užitečné informace, které vám pomohou zůstat zdraví.

S pomocí domácího Cloudu realizovaného zařízením Samsung HomeSync můžete svůj obsah uložit do jediného velkého úložiště a přistupovat k němu z různých, libovolně vzdálených zařízení, bez obav o dostatek volného místa, zabezpečení nebo ztrátu dat.

Se službou Samsung Link vytvoříte spojení mezi jednotlivými zařízeními Samsung a následně můžete sdílet různorodý obsah s členy rodiny, přáteli a dalšími uživateli přístrojů Samsung.